Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że od dnia 1 marca 2023r przenosimy rafinację metali szlachetnych, sprzedaż złotych sztabek i monet oraz wyceny brylantów inwestycyjnych, do naszej nowej siedziby na warszawskich Bielanach przy ul. Rudzkiej 9/U1.
Filia przy Rudzkiej 9/U1 jest czynna pon.- pt. 9-17, w sobotę ten oddział nie pracuje.
Oddział przy ul. Bartniczej 4/U3 realizuje skup metali szlachetnych złota Au, srebra Ag, platyny Pt oraz palladu Pd pracując pon.- pt. 9-17, w soboty 10-14.
Sklep jubilerski, naprawy wyrobów ze złota i srebra jak również produkcja obrączek oraz biżuterii z brylantami, pozostaje niezmiennie przy ul.Bartniczej 4/U3
Sztabki i monety zamówione on-line, można odebrać w sobotę na Bartniczej 4/U3 w Warszawie, w godzinach 10-14,
Analizy spektrometryczne metali szlachetnych można wykonywać w obydwu lokalizacjach.
Monety płatnicze, historyczne, których stan zachowania ma wpływ na ich indywidualną wycenę kupujemy tylko w filii przy ul. Rudzkiej 9/U1.
Wyceny monet historycznych proszę umawiać telefonicznie w godzinach pracy naszego eksperta.

Laboratorium gemmologiczne

Nasze laboratorium gemmologiczne wyposażone jest w specjalistyczny sprzęt służący do identyfikacji diamentów naturalnych, syntetycznych lub poprawianych oraz do ekspertyz kamieni kolorowych.

Mikroskop HRD D-SCOPE

Mikroskop stereoskopowy HRD Antwerp D-SCOPE z powiększeniem w zakresie od 6x do 50x, z optyką firmy ZEISS, z oświetleniem ledowym czarnego pola, światłem dziennym, specjalnym manipulatorem i systemem próżniowym do utrzymywania kamieni w trakcie badania, oraz okularami do pomiaru wielkości inkluzji

Certyfikaty od eksperta HRD