Lombard

Rys historyczny

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność na warszawskiej Białołęce w 2000r. Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą, cieszymy się zaufaniem i dobrą opinią osób, które skorzystały już z naszych usług. Na początku prowadziliśmy działalność pod szyldem Lombard ”Cent”, świadcząc usługi w zakresie udzielania ekspresowych pożyczek pod zastaw. Mając na celu rozwój naszej firmy, w 2008 roku przekształciliśmy się w Lombard „ARTAR” należący do spółki cywilnej ARTAR S.C., rozszerzając ofertę o produkcję i sprzedaż nowych wyrobów jubilerskich, których pełną ofertę możecie Państwo znaleźć pod adresem http://www.artar.pl/ Nadal jednak głównym profilem naszej działalności pozostają szybkie pożyczki pod zastaw, udzielane od ręki, bez zaświadczeń o zarobkach i żyrantów.

Jak to działa?

Umowę pożyczki sporządzamy na podstawie jednego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Jedynym kryterium uzyskania pożyczki jest zastaw, który musi być własnością Pożyczkobiorcy. Przyjmujemy w zastaw wszystko co przedstawia wartość handlową. Zastawem może być złoto, sprzęt rtv, agd, elektronarzędzia, elektronika, telefon, samochód, nieruchomość i inne. Zapewniamy minimum formalności oraz maksymalnie wysokie wyceny wartości Państwa zastawów. Przedmioty pozostawione u nas są odpowiednio zabezpieczone i przechowywane z należytą starannością. Po spłaceniu kwoty pożyczki, określonej w umowie, odbierają Państwo swoje zastawy w stanie niepogorszonym. Dokładny opis zasad udzielania i spłaty pożyczek w naszej firmie opisany jest w zakładce Regulamin.

Czy to jest bezpieczne?

W naszej działalności nie mieliśmy przypadku zniszczenia lub zagubienia powierzonego nam mienia. Do przedmiotów należących do naszych klientów podchodzimy rzetelnie, przechowując je z należytą starannością, w odpowiednich warunkach. Nad bezpieczeństwem Państwa zastawów i transakcji finansowych, czuwa profesjonalna firma ochroniarska, Securitas. Lombard „ARTAR” wyposażony jest w system alarmowy, napadowy, rolety antywłamaniowe oraz całodobowy monitoring z rejestracja obrazu.

Ile to kosztuje?

Szczycimy się jednym z najniższych wskaźników prowizji od pożyczek w Warszawie. W naszej ofercie znajdują się krótkie pożyczki tzw. „chwilówki”, których łączny koszt oprocentowania po czterech dniach wynosi UWAGA 1% prowizji. Nasze pożyczki nie zawierają żadnych ukrytych opłat. Oprocentowanie pożyczek zgodne jest z tabelą umieszczoną w naszej ofercie i zależne jest od kwoty pożyczki i ilości dni zastawu. Istnieje możliwość przedłużania pożyczek na następny okres, po wpłaceniu prowizji określonej w umowie. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość telefonicznego przedłużenia zastawu. Zawsze staramy się pozostawać maksymalnie elastyczni i otwarci na potrzeby i propozycje naszych klientów. Nie jest naszym celem przejmowanie zastawów klientów. Zależy nam natomiast na budowaniu, wzajemnie satysfakcjonującej obie strony współpracy oraz kontynuowania jej w dłuższym okresie czasu. Szczegółowy opis oprocentowania pożyczek zawarty jest w zakładce Oferta.

Czym różnimy się od innych lombardów?

Zdajemy sobie sprawę, że wizyta w Lombardzie nie jest rzeczą przyjemną. W większości przypadków, to trudna sytuacja życiowa zmusza Państwa do zaciągnięcia pożyczki. Dla wielu osób pożyczanie pieniędzy nie jest sprawą łatwą. Ze zrozumiałych względów możecie się Państwo czuć skrępowani czy zakłopotani. Dlatego też, Lombard „ARTAR” zapewnia miłą i profesjonalną obsługę oraz elastyczność i dyskrecję. U nas klient nie jest obsługiwany w sposób lekceważący, na stojąco i zza krat. Podejmując współpracę z nami, podczas prowadzonych negocjacji, można wygodnie usiąść w klimatyzowanym pomieszczeniu, napić się kawy czy herbaty oraz porozmawiać z naszym pracownikiem twarzą w twarz. Nie pobieramy prowizji z góry. Cała kwota wyceny zastawu wypłacana jest do rąk własnych Klienta.

Dyskrecja i zaufanie

Szanowny kliencie, zgodnie z prawem, obowiązuje nas całkowita dyskrecja , ochrona danych osobowych i tajemnica zawartych umów. Jeżeli klient nie postanowi inaczej zastaw, ani informacje o pożyczce nie zostaną ujawnione nawet członkom jego rodziny.